home -  Dutch Open 2015

 
 
Langeberg EDTL Dutch Open 2015 Poule indeling
 
Onderstaand de poule-indeling voor de singles en doubles Heren A, B, C en 45+ en Dames A en B.
 
Totaallijst dubbelspel Dutch Open 2015      
DAMES A Doubles      
DA1 Monroe, Yolanda  USA Scheffer, Miranda  NL
DA1 Palanca, Amparo Mari  Spanje Diez SanJuan, Victoria  Spanje
DA1 Zeinstra, Marrit NL Monfils, Anne NL
DA2 Briedenhann, Kathleen  GB Mills, Tessa  GB
DA2 Belen Castelló Manzano, Ana  Spanje Gimenez  Gascó, Mar  Spanje
DA2 Boer, Geke, de  NL Steenstra, Nelie  NL
DA3 Belén Giner Facila, Ana  Spanje Tendero Penalba, Marta  Spanje
DA3 Broersma, Annelien  NL Siegersma, Harmke  NL
DA3 Hanley, Sinead  Ierland Veen, Bianca, van der  NL
         
DAMES B Doubles      
DB1 Mas Escrivo, Fanni  Spanje Sanchis Gomez, Ana  Spanje
DB1 Kootstra, Simona NL Zeinstra, Hiske NL
DB1 Breeuwsma,Elma NL Zeinstra, Anna-Berber NL
DB1 Schoot, Grada, van der NL Schoot, Hendrieke, van der NL
DB2 McCarthy, Aoife  Ierland Ni Bhiadha, Eimear  Ierland
DB2 Potiez, Apolline  België Vries, Fiera, de  NL
DB2 Hijlkema, Afke NL Hijlkema, Janny  NL
DB2 Wagenaar, Esther NL Wagenaar, Lisette NL
         
HE 45+ Doubles      
he451 Dillon, Mike  Ierland Walsh, Pat  Ierland
he451 Groot, Simon, de NL Schoot, Jan, van der  NL
he451 Piersma, Theunis NL Scheffer, Siemen NL
he452 Poelstra, Cor NL Siegersma, Johannes NL
he452 Vries, Peter, de NL Tuinenga, Klaas  NL
he452 Elzinga, Roel NL Sjonger, Sake NL
         
HEREN A Doubles      
HEA1 Melo, John  USA Torres, Danny  USA
HEA1 Wassenaar, Hans NL Steenstra, Tjisse  NL
HEA1 Dautrebande, Robin  België Faignart, Corentin  België
HEA2 Mcelduff, Conor  Ierland Mc Cavitt, Conall Ierland
HEA2 Metayer, Tanguy  België Picard, Gerard  Frankrijk
HEA2 Astorga, Adrian  Arg Pagella, Luca Arg
HEA3 Kruithof Perello, Saxa  Spanje Potiez, Sebastien  België
HEA3 Roberts, Tony  USA Daily, Darragh Ierland
HEA3 Salvador Garnes, Pablo  Spanje Gamez, Gérôme  Frankrijk
HEA4 Grant, Dan UK Tristao, Dan UK
HEA4 Hoekstra, Allard NL Schoot, Kees, van der  NL
HEA4 Soquette, Steve  België Schmitt, Tristan  België
         
HEREN B Doubles      
HB1 Schoot, Pieter, van der NL Terpstra, Cornelis NL
HB1 O'Conghaile, Cian  Ierland Dillon, Eimhin  Ierland
HB1 Pardini Antony Frankrijk Potrick, Romain Frankrijk
HB1 Bergsma, Marten  NL Zuiden, van, Peter NL
HB2 Boomsma, Jasper  NL Veen, Michel, van der  NL
HB2 Cassart, Devan België Thomas Leirens België
HB2 Broersma, Feiko  NL Haitsma, Jacob-Klaas  NL
HB2 Hoop, Habtamu, de NL Tuinenga, Corné  NL
HB3 Cassart, William België Pozzebon, Vincent België
HB3 Chai, Penn  GB Ibbetson, Andrew  Engeland
HB3 Jong, Sjoerd Atze, de NL Kooi, Willy, van der NL
HB3 Jong, Sjoerd, de NL Kingma, Enno  NL
HB4 Sertima, Evan, van NL Zeilmaker, Brian NL
HB4 Dautrebande, Bastien  België Diez SanJuan, Carlos  Spanje
HB4 Delhaize, Remi  België Frescura, Massimo  België
HB4 Siegersma, Jelmer  NL Steneker, Rinze  NL
HB5 Poelstra, Ids NL Poelstra, Tjisse NL
HB5 Stradwick, Luke UK Gregory Calabrese USA
HB5 Straten, Laas Pieter, van  NL Boersma, Elgar  NL
HB5 Vast, Gregoire België Stalle, Simeon België
         
HEREN C Doubles      
HEC1 Weewer, Jan-Sjouke NL Ennema, Durk NL
HEC1 Hurley, John Ierland Midavaine, Anatole  Frankrijk
HEC1 Dupont, Andy  België Dupont, Alex  België
HEC1 Beatty, Martin  Ierland Beatty, John  Ierland
HEC2 Castello Suria, Salvador  Spanje Gimenez Merce, Marcos  Spanje
HEC2 Leijenaar, Pieter Jan NL Monfils, Karel NL
HEC2 Walsh, Shane Ierland Olliver O'Sullivan GB
HEC2 Monroe, Kevin  USA Adrian Cuenca , Juan  Spanje
 
Heren A Singles Poule indeling Land
Groep 1:  
Dan Grant GB
Sebastien Potiez België
Tony Roberts USA
Gerard Picard Frankrijk
   
Groep 2 :  
Steve Soquette België
Kees van der Schoot NL
Conor Mcelduff Ierland
John Melo USA
   
Groep 3 :  
Sacha Kruithoff Spanje
Hans Wassenaar NL
Darragh Daily Ierland
Danny Torres USA
   
Groep 4 :  
Daniel Tristao GB
Tanguy Metayer België
Allard Hoekstra NL
Conall Mc Cavitt Ierland
   
Dames A Singles Poule indeling Land
Groep 1 :  
Miranda Scheffer NL
Sinéad Hanley Ierland
Mari Palanca Amparo Spanje
Tessa Mills GB
   
Groep 2 :  
Geke de Boer NL
Katleen Briedenhann GB
Mar Giminez Spanje
Bianca van der Veen NL
   
Groep 3 :  
Yolanda Monroe USA
Annelien Broersma NL
Nelie Steenstra NL
Ana Belen Castello Spanje
   
Groep 4 :  
Harmke Siegersma NL
Ana  Belén Giner Facila Spanje
Marrit Zeinstra NL
Aoife Mc Carthy Ierland
   
Dames B Poule indeling Land
Groep 1 :  
Victoria Diez SanJuan  Spanje
Simona Kootstra NL
Fanni Mas Escrivo Spanje
   
Groep 2  
Anne Monfils NL
Ana Sanchis Gomez Spanje
Eimear Ni Bhiadha Ierland
   
Groep 3  
Hiske Zeinstra NL
Appoline Potiez Belgie
Marta Tendero Penalba Spanje
   
Heren B Singles Poule indeling Land
   
Groep 1  
Gregory Calabrese USA
Jasper Boomsma NL
Devan Cassart België
Gregoire Vast België
   
Groep 2  
Bastien Dautrebande België
Carlos Diaz San Juan Spanje
Cornelis Terpstra NL
Javier Bastida Baskenland
   
Groep 3  
Corentin Faignart België
Rinze Steneker NL
Andrew Ibbetson GB
Anne Wind  NL
   
Groep 4  
Gérôme Gamez Frankrijk
Robin Dautrebande België
Ids Poelstra NL
Michel van der Veen NL
   
Groep 5  
Vincent Possebon België
Tjisse Poelstra NL
Laas Pieter van Straten NL
Cian O'Conghaile Ierland
   
Groep 6  
Pablo Salvador Garnes Spanje
Andy Dupont België
Penn Chai GB
Antony Pardini Frankrijk
   
Groep 7  
Tristan Schmitt België
Luke Stradwick GB
Massimo Frescura België
Jelmer Siegersma NL
   
Groep 8  
Pieter van der Schoot NL
Remi Delhaize België
Romain Potrick Frankrijk
Brian Zeilmaker NL
   
Groep 9  
Tjisse Steenstra NL
William Cassart NL
Thomas Leirens Ierland
Ewan van Sertima NL
   
Heren 45+ Singles Poule indeling Land
   
Groep 1  
Cor Poelstra NL
Pat Walsh Ierland
Simon de Groot NL
   
Groep 2  
Johannes Siegersma NL
Mike Dillon Ierland
Jan van der Schoot NL
   
Groep 3  
Kevin Monroe USA
Theunis Piersma NL
Peter de Vries NL
Oliver O'Sullivan GB
   
Heren C Singles Poule indeling Land
   
Groep 1  
Juan Adrian Cuenca Spanje
John Beatty Ierland
John Hurley Ierland
Pieter Jan Leijenaar NLK
   
Groep 2  
Simeon van der Stalle België
Martin Beatty Ierland
Salvador Castello Suria Spanje
   
Groep 3  
Eimhin Dillon Ierland
Alex Dupont België
Karel Mofils NL
   
Groep 4  
Anatole Midavaine  Frankrijk
Shane Walsh Ierland
Jan-Sjouke Weewer NL